Een klassiek Small Luxury hotel met prijswinnend, medisch wellnesscenter. In Villa Eden Leading Health Spa gaat een oprechte persoonlijke benadering samen met excellente kennis van zaken.
Villa Eden Leading Park Retreat
Hier gaat u naartoe
Villa Eden Leading Park Retreat is een statig, huiselijk ingericht resort in het noord-Italiaanse Merano. Omgeven door een groot, rustig park kijkt u vanuit het resort uit over een vallei met wijngaarden én de zuid-Tiroolse Alpen. Hier daalt de rust als vanzelf op u neer.
Innsbruck luchthaven: ca. 90 minuten
Verona luchthaven: ca. 90 minuten
Mogen we u enthousiast maken?
Villa Eden, The Leading Park Retreat in Merano opende in 1982. En daarmee was de eerste Italiaanse Medical en Beauty Spa, dertig kamers klein, een feit. Op deze stijlvolle plek, ingericht volgens klassiek Italiaans design, wordt u warm ontvangen door eigenaresse Angelica en de gastvrouw. Zij zorgen ervoor dat het tijdens uw verblijf helemaal om u draait. Specialiteit van het huis zijn de detox-, gewichtsverlies-, anti-aging- en antistressprogramma’s. Bent u klaar met al dat uitrusten? Wandel dan in een kwartiertje naar het gezellige centrum.
Wellness, spa en gezondheid
Het wellnesscenter van Villa Eden (Longevity en Beauty center) is een van oorsprong medische spa, die inmiddels heel bekend (en onbekend) Italië mocht verwelkomen. Hoewel u er natuurlijk voor allerlei medische behandelingen terecht kunt, zijn detox-, gewichtsverlies-, anti-aging- en antistressprogramma’s de absolute specialiteit. Waarvoor u ook kiest, de behandelingen zijn van zeer hoog niveau. De therapeuten lijken uw lichaam te kunnen lezen en masseren met 100% focus en aandacht. De beauty spa werkt met de modernste technologieën voor een optimaal resultaat. Ter plaatse ontspannen is fijn, maar Villa Eden zet ook in op een blijvend resultaat. Artsen en diëtisten uit het wellnessteam laten u zien hoe u weer thuis een verder aan een gezond leven kunt werken.
De spa heeft een oppervlakte van ca. 500 m2 en er zijn 20 behandelkamers. Er is een binnen- en buitenzwembad, sauna, stoombad, whirlpool, solarium en een fitnesscenter. Badjas, slippers en een spa tas zijn op aanvraag bij de receptie verkrijgbaar.
Holistische activiteiten en sport
- Gratis weekactiviteiten zoals yoga en aquahym
- Fitnesscenter met personal trainers (u kunt ook een privé personal training bijboeken bij de receptie)
- Wandelen, fietsen, skiën en snowboarden
- Gratis wandelingen, trips en excursies naar Merano en omgeving (op aanvraag en uitsluitend van maandag tot en met zaterdag)
- 9-holesgolfbaan en een 18-holesgolfbaan in de directe omgeving (en nog drie golfbanen iets verder weg)
Wat staat er op het menu
In Villa Eden eet u in een van drie elegante eetkamers. ’s Ochtends wacht u een uitgebreid ontbijtbuffet. Voor de lunch en het diner koken de chefs low-calorie gerechten uit de mediterrane keuken en de lokale cuisine van Merano combineren. Met verse en seizoensgebonden ingrediënten bereiden ze gezonde, smaakvolle en uitgebalanceerde maaltijden. Schijnt het zonnetje? Dan kunt u ook eten (met een lekker glaasje wijn erbij) op het terras in het park met een prachtig uitzicht over de wijngaarden en bergen. Gasten die een specifiek medisch programma, zoals een detoxkuur, volgen eten een speciaal op hen afgestemd menu.
Het gezonde detox-menu bevat voedende ingrediënten. Verse groenten en volkorenproducten zijn belangrijke elementen, net als vis en een keer per week vlees.
Ingrediënten worden op een slimme manier bereid met verschillende soorten kruiden om hun smaak te verbeteren. Het resultaat is een uitgebalanceerd en gezond menu.
Vegetarische en veganistische opties zijn ook beschikbaar.
We love...
- De ‘calco-behandeling’: een beauty-lichaamsbehandeling van eigen huis die bijdraagt aan het gewichtsverliesproces.
- De medische spa: de nieuwste technologische snufjes voor het beste resultaat.
-
De stressniveautest: want meten is weten. Een eyeopener!
- De kleinschaligheid, niet meer dan dertig kamers en suites dus een prettige, persoonlijke sfeer.
- De spa-producten van het huis, en allemaal even heerlijk.
Goed om te weten
- Vergeet uw badkleding niet! De spa kunt u niet ongekleed betreden.
- Dit is een adults-only hotel
- Het is niet toegestaan om te roken in het hotel, alleen op de aangegeven plekken (op het terras en in het park)
In de media
Facilities
- Wellnesscenter onder supervisie van medische arts
- Binnen- en buitenzwembad
- Op 5 minuten afstand van het hotel ligt het centrum van Merano (ook bereikbaar per bus, taxi of privé shuttle service op aanvraag)
- Op 50 meter van het hotel vertrekt er een ski-shuttle
- Bibliotheek
- Kap- en beautysalon
Kamers
Villa Eden heeft 29 kamers en suites. Alle kamers zijn recentelijk gerenoveerd en opnieuw ingericht met een combinatie van klassiek Italiaans design en moderne details. Elke kamer en suite is uitgerust met tv, telefoon, minibar, kluis, airco, föhn, airconditioning, koffie- en theefaciliteiten. De badkamers hebben een douche en bad. Sommigen hebben een balkon of terras.
Reiservaringen
30 november 2018
Mijn verblijf was heel erg ontspannen. Het personeel zorgde voor een zeer bijzondere ervaring, vooral als alleen reiziger. Het eten is erg smaakvol, er zijn veel spafaciliteiten en de behandelingen die ik had waren geweldig. Ik heb enorm genoten van de zwembaden, spa, en sauna's. De kamers zijn ruim, en luxe. Villa Eden is de perfecte locatie voor alles wat Merano kan bieden!
Willem
23 september 2018
In Villa Eden hoor je niets anders dan vogels! Zo bijzonder. Het hotel is schoon, en de service is geweldig. Het restaurant biedt een fijne sfeer en goede maaltijd. Er is een buitenzwembad en een groot binnenzwembad, met een sauna en jacuzzi. Wij vonden het geweldig!
De rustige sfeer werd bevorderd doordat het een adults-only hotel is, en het is een romantische plek. De locatie vonden we ook erg goed, het is zo'n 15-20 minuten lopen naar het centrum van Merano, deels bergafwaarts (bergopwaarts als je terug loopt) maar niet erg inspannend. En het gebied is mooi, met cipressen, villa's en parken. Wanneer je 10 minuten de andere kant op loopt ben je bij de Trauttmansdorff tuinen, zeker de moeite waard!
Alexandra
26 augustus 2018
Wij hebben heerlijk een week onze batterij opgeladen, we hebben geontstresst en we zijn afgevallen! Dit hotel is een paradijs in de bergen, ten noorden van Verona. De 3 uur durende autorit vanaf Milaan viel erg mee door de prachtige omgeving waar we door heen reden. Het hotel ligt op een prachtig terrein met comfortabele kamers en vriendelijk en professioneel personeel. De behandelingen zijn geweldig, ontspannend en effectief (cellulitis is erg verbeterd!) Er was veel te doen met dagelijks wandelingen, yoga en stretching.
Lindsey
Bekijk alle reviews van dit hotel