Spanje, Shanti-Som Wellbeing Retreat
Shanti Som zet een zeer unieke sfeer in een luxe omgeving neer, met veel aandacht en oog voor detail.
Ellen S.
Reviews
Wij geloven dat u onze selectie van wellnesscentra, boetiekhotels en wellnesshotels het beste leert kennen via de ervaringen van onze gasten. Natuurlijk delen we graag onze eigen aanbevelingen, maar niets is zo waardevol als de verhalen van mensen die net zijn teruggekeerd. Daarom hechten we veel belang aan de recensies en tips van onze klanten. Deze eerlijke en authentieke ervaringen bieden een uniek inkijkje in wat u kunt verwachten: van de serene rust van een wellnesscentrum tot de charme van een boetiekhotel en de luxe van een wellnesshotel. Laat u meevoeren door hun verhalen en doe inspiratie op voor uw volgende wellnessvakantie.
De sereniteit en schoonheid van Bali, midden in de heuvels van Andalusië. Shanti-Som, een kleinschalig en holistisch boetiekretreat op slechts 10 km van Marbella, is een plek waar u in alle rust tot uzelf komt. Shanti Som zet een zeer unieke sfeer in een luxe omgeving neer, met veel aandacht en oog voor detail.
Ellen S.
Shant Som yoga retreat was geweldig, vanaf de eerste stap over de drempel van dit hotel waan je je in een andere wereld. Rust, kalmte, aandacht, formidabele gerechten en weldadige behandelingen in de Spa. Oosterse sfeer aan de Costa del sol, het enige wat jammer is, is dat je na een week naar huis moet.
Lian S.
Geweldige accommodatie om even helemaal tot jezelf te komen: heerlijk eten, super behandelingen en prachtige omgeving!!
Nicole B.
Geweldige reis. Kleinschalig hotel met een zeer persoonlijke benadering. Alle faciliteiten waren perfect in orde.
Marion O.
Een heerlijke relax week! Prachtig hotel...binnen 3 uur in azie ;) ! Jammer dat er weinig wandel gelegheid is (zonder begeleiding)erg drukke weg naar b.v. Monda eigenlijk niet veilig te lopen! Het eten is bijzonder lekker en ook nog gezond ..bediening was een beetje verwarrend waardoor we ons (soms)een beetje ongemakkelijk voelde.We misten een paar ..op de i maar....over het algemeen een "warme" deken en zeker een aanrader !!! Dank je wel allemaal! En Alexandera nog bedankt voor het regelen van een kamer aan de zon kant want dat maakt in de winter een erg groot verschil....heerlijk van 10.30u tot 14.30u zon op je balkon !! Met vriendelijke groet Peter en Rian van Helvoort
Rian van H.
Ik heb heerlijk genoten in Shanti Som, de massages, gezichtsbehandelingen, quantum kinesiologie van Vicki en yoga waren ontzettend fijn. Het heeft me heel goed gedaan. Shanti Som en iedereen die er werkt zijn geweldig. De plek waar Shanti Som zich bevind is heerlijk rustig en prachtig.
Roos M.