Soort reis

Reviews van Asia Gardens Hotel & Thai Spa, Finestrat, Alicante (Spanje)

zwembad Asia Gardens Hotel & Thai SpaThailand in Spanje! Dit luxe vijfsterrenhotel geeft een echte Aziatische ervaring met een eersteklas Thaise spa en schitterende tropische tuinen.

Bekijk alle informatie van dit hotel
5 juli 2022
Taxi vervoer: op tijd, correcte-hulpvaardige chauffeur, schone wagen.

Ondanks mijn vroege vertrek uit het hotel, kon ik het ontbijt vooraf bestellen om mee te nemen.

SERVICE op alle fronten in en om het hotel.


Edmee

13 oktober 2020
Asia Gardens wordt omgeven door exotische tuinen met duizenden planten en zwembaden met een Aziatisch thema. Dit hotel is het hele jaar door de perfecte optie voor een heerlijke vakantie.

Het resort is ingericht in Balinese stijl, met mooie hardhouten elementen en een unieke uitstraling - alles is tot in de puntjes verzorgd.

Het hotel heeft 4 themarestaurants die een mix van Aziatische, mediterrane en internationale gerechten serveren, en 4 bars met verschillende stijlen en sferen.

Genoten van onze tijd in Asia Gardens en kijk ernaar uit om weer te gaan!

Hannah

16 september 2020
I visited Asia Gardens with my wife. Premises are in good conditions, huge gardens, lot of pools, different restaurants (Mediterranean, Asian, Italian) piano bar with nice music, great teachers for Pilates, meditation, stretch, yoga. Spa with open pool, and steam bath. Massage of high quality.

Anoniem

15 september 2020
Ik weet niet eens waar ik moet beginnen om te vertellen hoeveel ik van ons verblijf hier heb genoten! Het was erg rustig en we hadden het zwembad veelal voor onszelf, wat perfect was! De medewerkers zijn allemaal aardig en kunnen niet genoeg voor je doen. Het eten was heerlijk en we hebben elk restaurant geprobeerd dat ze te bieden hadden!

Bij aankomst wordt je verwelkomd door het personeel met een koel drankje. De kamers zijn schoon, mooi ontworpen en hadden een prachtig uitzicht. Ik kan niet wachten om terug te gaan!

Sharon

11 augustus 2020
Het hotel is prachtig, de tuinen en vele grote zwembaden en Aziatische kenmerken. De kamers zijn ruim. De service was buitengewoon goed. - En het eten - speciale vermelding van het buffetdiner met een grote verscheidenheid aan gerechten - met de meeste drankjes gratis, waaronder glazen cava en bier. Ook het ontbijtbuffet - uitstekende roerei bijvoorbeeld. We hebben genoten van een heerlijk ontspannende vakantie.

Anton

3 augustus 2020
Het is absoluut een van de beste hotels waar ik ooit in heb verbleven (er zijn er een paar!) Alles is van topkwaliteit, van service tot eten. Niets is teveel moeite en vanaf het moment van aankomst, voel je je speciaal. We hadden halfpension en aten elke avond in het restaurant Udaipur en de verscheidenheid en kwaliteit van het beschikbare eten was uitstekend! Absoluut voor elk wat wils. De tuinen en zwembaden zijn verbluffend mooi en ik had geen moeite om te ontspannen onder het genot van een heerlijke cocktail. We hadden allebei ook een paar behandelingen die geweldig waren. We komen zeker terug!!

Julia